Siedzibą komisji ds. wyścigów chartów jest:


Związek Kynologiczny w Polsce

Oddział Bytom

ul. Mickiewicza 13, 41-900 Bytom

tel. 32 389 43 99

 

charty@zkwp-szkolenia.pl

Zgłoszenia na zawody

 

Informujemy, iż zgłoszenia na wszystkie zawody organizowane w Polsce przez oddziały ZKwP odbywać się będą tylko i wyłącznie przez stronę komisji ds. wyścigów chartów.

Data dodania:  29.01.2014

Rejestrator licencji

Uchwałą Komisji ds. wyścigów chartów na rejestratora licencji wyścigowych powołano Panią Agatę Juszczyk. Wszelkie zapytania i dokumentację prosimy kierować na adres :

KUS ds. wyścigów chartów, ZKwP oddział Częstochowa, ul Sobieskiego 19a/3, 42-200 Częstochowa

Data dodania:  28.01.2014

PUCHAR POLSKI W COURSINGU

W dziale regulaminy dodaliśmy regulamin Pucharu Polski w Coursingu.

Data dodania:  06.12.2013

Eliminacje do Mistrzostw Europy w torowych i terenowych wyścigach chartów w 2014

 

Do startu w Mistrzostwach Europy w 2014 roku uprawnione są charty, które przed upływem terminu zgłoszeń zaliczą min. 2 starty bez dyskwalifikacji, w coursingach lub wyścigach torowych organizowanych zgodnie z Międzynarodowym Regulaminem Torowych i Terenowych Wyścigów Chartów. W przypadku zgłoszenia do kadry  większej ilości psów w rasie i płci niż 6, w pierwszej kolejności nominację otrzymują Mistrzowie Polski w coursingu  z roku 2013 oraz charty najwyżej sklasyfikowane wg rankingu podanego na stronie internetowej www.coursing.eu. Charty, które w okresie między zgłoszeniem, a Mistrzostwami Europy, otrzymają dyskwalifikację, zgodnie  z regulaminem FCI zostaną usunięte z listy startowej. Podkomisja w przypadku wolnych miejsc w rasie i płci dopuszcza kwalifikacje na innych zasadach.

 

Rekrutacją uczestników zajmie się Pan Andrzej Ćwikliński, a ostateczny termin nadsyłania wniosków będzie podany w następnych komunikatach.

Data dodania:  03.12.2013

Komisja ds. wyścigów chartów

W październiku 2013 roku na Plenum ZG ZKwP powołano na miejsce przewodniczącego komisji ds. Wyścigów Chartów GKSP Pana Zbigniewa Łomińskiego. Od tego roku skład komisji wygląda następująco :

 

Przewodniczący  komisji  

Zbigniew Łomiński

oddział Chojnice

V-ce Przewodniczący  

Andrzej Ćwikliński

oddział Chojnice

Sekretarz, delegat CDL  

Agata Juszczyk

oddział Częstochowa

 

Mamy nadzieję, że nasze działania w 2014 znacząco wpłyną na poprawę poziomu organizacji imprez i wytrenowania psów. Chcielibyśmy, aby wszyscy zaangażowani w charci sport włączyli się w pracę komisji i jako team POLSKA spełnili marzenia o organizacji Mistrzostw Europy w Coursingu w niedalekiej przyszłości.

Data dodania:  02.12.2013

«     1 2 3 4 5 6 7 8 9      »